Звіти

Від далекого минулого і до 20 жовтня - підготовка до VI обласного турніру юних економістів (в робочий і позаробочий час, навіть уві сні).

20 жовтня - відбіркові бої між 15 командами. Після 3 кіл змагань до півфіналу вийшло 8 команд. Ми - із другим результатом (158,7 балів). Очолювала таблицю відбіркових змагань команда обласного ліцею для обдарованих дітей "Економайзер" (159,7 балів).

Ніч з 20 жовтня на 21 жовтня - інтенсивна підготовка до півфіналу (правда лише уві сні).

Ранок 21 жовтня (хто сказав, що ранок добрий не буває?) - півфінальна гра.
Наші  гідні суперники: уже згаданий "Економайзер", збірна Снятинського району "ЕОМ", команда Івано-Франківської гімназії №2 "Ініціатива".
Запеклий бій... Описувати не будем...

З результатом 52,71 бала та першим місцем в цьому раунді виходимо у фінал.
Також з нашої підгрупи із результатом 50,86 бала та другим місцем в цьому раунді виходить у фінал "Ініціатива".

Уже не ранок 21 жовтня - фінал...

Не дістали... не добігли... не втримали... не... не... не...


Про що це ми?

Про нашу перемогу, яку ми не здобули.

У нас друге абсолютне місце. І вже не тішить, що позаду і "Ініціатива", і збірна м. Івано-Франківськ "Фортуна".
І все таки ми вітаємо з першим місцем свого конкурента - збірну м.Калуша "Економікс-Лайф"
До зустічі у Сумах на Всеукраїнському турнірі юних економістів.

Автори звіту:
Внучата компанія ШКП "Гендляр" - команда "Едельвейс".
Назвемо нас поіменно:
Андрусяк Павло
Плитус Вікторія
Дунець Софія
Савуляк Таїсія
Огерук Христина

Редактор звіту - Ковальчук О.О.
30 жовтня – 3 листопада у м. Суми відбувся фінальний етап VIII Всеукраїнського турніру юних економістів, в якому команда Надвірнянського ліцею здобула ІІІ місце.
А ось погляд на подію гравця команди-переможця, найкращого доповідача обласного турніру, учениці 4 курсу (11 класу) Надвірнянського ліцею, Плитус Вікторії. Орфографія та пунктуація авторська.

Вечір 29 жовтня 2012 року. Пятеро підлітків з важкими сумками в руках та трепетним передчуттям в душах на чолі з вчителем, схвильовано чекали прибуття поїзда «Івано-Франківськ - Київ».

В Усіх на думці було лише одне: «Що нас там чекає? Чи здобудемо ми так хоча б щось? А що, якщо ми не виправдаємо сподівань? Що тоді?» Хто такі вони? Вони -  це ми,  команда Надвірнянського ліцею «Черлені пацьорки» в складі Христини Огерук, Софії Дунець, Таїсії Савуляк, Вікторії Плитус, Павла Андрусяка та керівника команди Олега Олексійовича Ковальчука.  Про що це вони? Про Всеукраїнський Турнір юних економістів…
Це свято думок і креативу відбувалось в період з 30 жовтня по 3 листопада 2012 року.  Приїхавши до Сум, ми були приємно вражені його гостинністю і умовами, які нам надали. Готель, надзвичайно красиві номери, багато цікавих однолітків – чого можна ще бажати? Але ні, нам було мало хороших умов і спілкування... Ми хотіли лише одного – гідно представити ліцей, показати, що недаремно подолали таку відстань і таки приїхали туди…

Ранок 31 жовтня. Перша гра. Ми в одній групі з командою Харкова «Di vita», Чернівців «ФЕШН» та «Конотопською гімназією». Здобуваємо перше місце і 5 рейтингових балів. УРАААА!!!!
Другий бій. Рубаємось з Івано-Франківською збірною «Ініціативою», Луганським «Регіоном 13» і  (ще якоюсь командою) Втома дається взнаки, і ми отримуємо лише 2 рейтингові бали… Печально=(
Отож, вечором працюємо над помилками.

Хочемо перемогти як-не-як)

1 листопада. Ранок. 1 Бій. Граємо з Дніпропетровською «Альфою», Донецьким «Ефектом» та «Золотим запасом» з Харкова. Я доповідаю «Рекламу». Приколи, приколи і ще раз приколи =) Найвеселіша гра, як на мене, за весь турнір. Отримуємо 4 рейтингові бали. Наші друзі з «Альфи»-5. Ми щиро раді за них.
Після обіду. 2 гра. Вирішальна. Граємо з «Парусом» (Ромни), «Бізнес-силою» (Харків) та «Волинь МАН».
Вечір 1 листопада. Чекаємо результатів. Нерви вже не витримують. Барабанний бій… І тут… МИ ПРОЙШЛИ ДО ПІВФІНАЛУ!!!! УРАААААААА!!!
Ейфорія… Скачемо, плачемо, сміємось… і знову беремося до роботи. Готуємось до півфіналу. І віримо, що все буде добре.

Ранок 2 листопада. Півфінал. Граємо з Харківською «Di Vita», Дніпропетровською «Альфою» та Сумською «Десяткою». Гра досить цікава та порівняно лояльна. Хоча у фінал ми не виходимо, залишаємось задоволеними нашою грою і грою суперників. А також нашими спільними з «Di vita» українськими піснями. Все класно!!!=)

3 листопада. Фінал. Грають дві сумські команди – «Десятка» та «Престиж» і луганський «Регіон 13». Нуууудно,  якщо чесно. Спимо.

Але і слухаємо трішки. Виграє «Престиж». Раді за них. Хоча, як влучно зауважив наш керівник,

фінал виграв ведучий, який єдиний з усіх робив щось для покращення загальної атмосфери, за що йому і велике спасибі.
Нагородження. Всі вітають, співають і т.д. Вручають грамоти і книжки. Все класно.

От і все. Турнір закінчився. А жаль. За цей короткий час ми встигли здружитись з іншими командами та щиро їх полюбити. Шкода, що все закінчилось так швидко. Але ми сподіваємось, що обов’язково всі зустрінемось і знову заспіваємо разом «Червону руту».

P.S. І традиційно. Дякуємо організаторам такого чудового турніру.  Дякуємо нашому куратору від Сум Наталі Григорівні, яка виявилась дуже хорошою людиною і яку ми всі дуже-дуже-дуже сильно полюбили.  Дякуємо шановному журі, які давали чудові питання і справедливо оцінювали. Особливе спасибі голові журі Олійнику. Дякуємо ведучим, які порядкували на іграх (особливе спасибі тим, які вели в нас=), ви класні!!!) Дякуємо всім командам. ВИ КРУТІІІ!!! Любимо вас і сумуємо.


14 лютого 2013року відбулася зустріч учнів з представником районного центру зайнятості. Провідний спеціаліст відділу активної підтримки безробітних Уляна Півторанюк  ознайомила учасників з роботою та послугами, які надає державна служба зайнятості, з професіями, які користуються попитом на ринку праці, потребою в кадрах на підприємствах міста.
Це була дуже корисна інформація, багато ліцеїстів почерпнуло для себе важливу інформацію, яку в подальшому використає для вибору професії та свого шляху в житті.


Немає коментарів:

Дописати коментар